فروشگاه فايل و محصولات ديجيتالي  ZTN

فروشگاه فايل و محصولات ديجيتالي ZTN

تبریک!دوست گرامی هم اکنون می توانید خریدی سریع،ارزان و مطمئن با پشتیبانی 24 ساعته و دائمی در ZTN انجام دهید.

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 141
  • بازدید دیروز : 2725
  • بازدید کل : 5241778

دانلود PDF کتاب هنر ظریف بی‌خیالی


دانلود PDF  کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

 

تنها سایت ارائه دهنده ی فایل پی دی اف PDF کتاب هنر ظریف بی‌خیالی

 

 

 

 

 

 

 

توجه : این فایل بر روی تمامی گوشی ها و سیستم های کامپیوتری به صورت نامحدود قابل اجرا می باشد .

 

 

 

 

 

 

 

توجه : از مجموعه ی بی نظیر محصولات دیگر ما نیز دیدن نمایید

 

 

دانلود PDF کتاب هنر ظریف بی‌خیالی :

 

مارک منسون در میکروکتاب هنر ظریف بی‌خیالی، به شما می‌گوید که چگونه با بیشتر شکست خوردن، بیشتر موفق شوید و به آسانی از مشکلات عبور کنید. او زندگی خودش را نیز در مسیر پرجوش و خروش کتاب وارد کرده و همین دلیل می‌شود که شما با کتاب احساس نزدیکی کنید.

تمامی ما انسان‌ها می‌خواهیم که یک زندگی راحت و شگفت‌انگیز داشته باشیم و به انواع آرزوها و اهدافمان دست پیدا کنیم. درست است؟ دقیقاً به همین دلیل است که به هیچ جایی نمی‌رسیم. چه کسی گفته معمولی بودن بد است؟ چه کسی گفته تمامی ما در کلیه‌ی زمینه‌ها و حوزه‌‌ها باید مهارت داشته باشیم؟ اصلاً چه کسی گفته که موفقیت به این معنا است که برای ما تعریف شده؟ مارک منسون (Mark Manson) در میکروکتاب هنر ظریف بی‌خیالی (The Subtle Art of Not Giving a F*ck)، از شما می‌خواهد تا این نوشته را به عنوان کمکی برای زندگی، با فروتنی بیش‌تری مطالعه کنید.

درست است باید چشم‌ها را بست و اطمینان خاطر داشت که می‌توان خود را رها کرد، حتی اگر قرار است با شکست و بازنده شدن روبرو شد. به بیانی دیگر منسون تصمیم دارد که به شما آموزش دهد که مشغولیت فکری کم‌تری داشته باشید. به اعتقاد وی تمام چیزهای با ارزش در زندگی به وسیله‌ی فائق آمدن بر تجربه‌ی تلخ در ارتباط با آن کسب می‌شود. اگر تلاش کنید از چیزهای منفی فرار کنید، تنها نتیجه‌ی معکوس به دست می‌آورید. فرار از سختی، خود به طرزی رنج و درد است.

باید قبول کرد که واقعیت پنهان زندگی در این زمینه خلاصه می‌شود: چیزی به عنوان رهایی از استرس وجود ندارد. باید استرس چیزی را در دل داشت. قسمتی از طبیعت ما آدم‌هاست که اغلب به چیزی ارزش بدهیم و در نتیجه مشغولیتی داشته باشیم. پس پرسش اساسی در حال حاضر این خواهد بود که دغدغه‌ی چه چیز را باید داشت؟

در دنیای کنونی تمامی کتاب‌ها و فرهنگ‌ها در جستجوی این هستند تا تمام چیزها را فوق‌العاده نمایش دهند و به شما بگویند که کلیه‌ی چیزها مثبت است. در حقیقت بر روی انتظارات مثبت و غیر حقیقی تاکید می‌کنند. توصیه‌هایی که اغلب وجود دارد این است که روی موارد مثبتی متمرکز شوید که برای شما وجود ندارد. هر چیزی که صورت مثبت آن مورد تاکید قرار می‌گیرد و به شما اصرار می‌شود که اغلب آن را با خود ذکر کنید، نشان می‌دهد که شما آن را ندارید.

اگر اغلب در آرزوی چیزی هستید، در حقیقت این واقعیت را در ذهن ناخودآگاه خود صدا می‌زنید که «آن چیز نیستید». جهان به شما می‌گوید که زندگی خوب چه چیزی است. تبلیغات به یاد شما می‌آورند که زندگی خوب در داشتن خانه لوکس، بهترین همسر و بهترین فرزندان است. ما در حال احاطه شدن به وسیله‌ی همه‌ی عامل‌هایی هستیم که به ما خاطر نشان می‌کنند زندگی خوب چه چیزی است و چه کاری برای آن باید انجام دهیم.

به دست آوردن یک زندگی خوب و سعی برای ساختن آن خیلی خوب است، ولی مشکل اینجاست که وقتی به چیزی بیش از حد ارزش بدهید، سلامت فکر را به خطر می‌اندازد. کلید زندگی خوب این است که تنها روی چیزهایی متمرکز شوید که برایتان حقیقی، اضطراری و با ارزش هستند.

مارک منسون، نویسنده، وبلاگ‌نویس و کارآفرین آمریکایی است. وی تحصیل کرده رشته مدیریت مالی است، ولی علاقه فراوانی به روانشناسی دارد و در این حوزه مطالعات فراوانی داشته است. وی هنگامی که کاملاً ناشناس بود، نخستین کتابش را به انتشار رساند و با اینکه مشهور نبود، در کمتر از یک سال توانست 15 هزار نسخه از آن را به فروش برساند. او همچنان وبلاگش را به روز حفظ می‌کند و یکی از پربیننده‌ترین وبلاگ‌های آمریکا را دارد.

میکروکتاب‌های سبکتو در حقیقت چکیده‌ای مهم از کتاب‌ها هستند که شما بتوانید آن‌ها را در زمانی معقول بخوانید. همه ما در روز زمان‌های پرت زیادی داریم که می‌توانیم با میکروکتاب آن را به زمان طلایی تبدیل کنیم.

میکروکتاب‌ها شامل بخش‌های ثابتی هستند، در ابتدا توضیحاتی در مورد نویسنده وجود دارد چرا که وقتی شما با نویسنده آشنا باشید بهتر با کتاب ارتباط برقرار می‌کنید. بخش بعدی، توضیحی کلی در مورد کتاب است که شما بتوانید در یک نگاه با مبحث کلی کتاب آشنا شوید و بخش آخر هم چکیده مفید آن است.

در بخشی از میکروکتاب هنر ظریف بی‌خیالی می‌خوانید:

ما درک درستی از معنای پیشرفت نداریم. پیشرفت وقتی اتفاق می‌افتد که ما در گذشته شکست‌های زیادی را متحمل شده‌ باشیم و میزان موفقیت ما بر اساس همان تعداد دفعاتی است که در کاری شکست خورده‌ایم. اگر در اطراف خود افرادی را می‌بینید که بسیار عالی عمل می‌کنند این بدان معنی است که آن‌ها بیشتر از شما شکست خورده‌اند.

بیشتر ما به همان جایی می‌رسیم که از آن می‌ترسیم، یعنی به همان شکست‌هایی می‌رسیم که همیشه از آن فرار می‌کردیم. تنها زمانی در کاری موفق خواهیم شد که حاضر باشیم در آن کار شکست بخوریم. در نهایت تنها وقتی موفق می‌شویم که بتوانیم شکست بخوریم. از شکست خوردن ترسی نداشته باشید که شکست رمز پیروزی شما خواهد بود. پس تا می‌توانید شکست بخورید.

فهرست مطالب

میکروکتاب چیست؟
درباره کتاب
درباره نویسنده
مقدمه
تلاش نکنید
فصل اول: چرخه‌ بازخورد جهنمی
هنر ظریف بی‌خیالی
فصل دوم: خوشبختی، یک مشکل است
خراب کاری‌های پاندای نومید
خوشبختی، با حل مشکلات ایجاد می‌شود
احساسات، بیش از حد مورد توجه قرار گرفته‌اند
نبرد خود را تغییر دهید
فصل سوم: شما خاص نیستید
همه چیز فرو می‌پاشد
استبداد خاص‌گرایی
اگر قرار نیست استثنایی یا خاص باشم، پس هدف چیست؟
فصل چهارم: ارزش رنج کشیدن
پیاز خودآگاهی
مشکلات ستاره‌ راک
ارزش‌های بد
تعریف ارزش‌های خوب و بد
فصل پنجم: شما همیشه در حال انتخاب هستید
انتخاب
تفاوت مسئولیت و تقصیر
واکنش تراژدی
ژنتیک و تقدیر
مد شدن نقش قربانی
هیچ جوابی برای «چگونه» وجود ندارد
فصل ششم: شما در مورد همه چیز اشتباه می‌کنید
معماری باورهای ما
مراقب باشید که چه چیزهایی را باور می‌کنید؟
خطرات قطعیت کامل
قانون اجتناب منسون
خود را بکشید
چگونه نسبت به خود-کنترلی، احساس اطمینان کنیم
فصل هفتم: شکست، راهی به جلو است
پارادوکس شکست/موفقیت
درد، بخشی از مسیر است
اصل «کاری کنید»
فصل هشتم: اهمیت نه گفتن
جواب رد دادن، زندگی شما را بهتر می‌کند
مرزبندی
چگونه اعتماد کنیم
آزادی از طریق تعهد
فصل نهم: و آنگاه خواهید مرد
چیزی فراتر از خودمان
روی خوش مرگ
پیشنهاد میکروکتاب بعدی
پایان


مبلغ واقعی 9,800 تومان    50% تخفیف    مبلغ قابل پرداخت 4,900 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۳ دی ۱۳۹۸               تعداد بازدید : 16

برچسب های مهم

دیدگاه های کاربران (0)

اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

استان آذربایجان غربی شهر ارومیه، خیابان شهیدمحمدمنتظری ، کوچه شهیداخباری پلاک 9

اعتماد شما اعتبار ماست

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما